קונצרט בוקר 9

מופע שכולו דיסני – מופע לכל המשפחה עם מיטב השירים מסרטי דיסני האהובים, בעיבודים וביצועים חדשים.

קונצרט בוקר 5

מקהלת בת-קול בניצוח ענת מורג בשירה מהאירופאי ועד הישראלי, מהקלאסי ועד העכשווי, מהשירה הפרונטלית לשירה עם תנועה בימוי וכראוגרפיה מרגשת.

קונצרט בוקר 1

שתי המקהלות – התל אביבית והירושלמית מצטרפות בתפילה משותפת ברוב גוונים.

דרך הנדל ומנדלסון אולה יילו הנרווגי ועד לצבי שרף שלנו, תישא קולה המקהלה הגדולה במשאלה ותפילה אחת.

קונצרט 17

פסטיבל אבו גוש מזמין אתכם לצלול אל תוך עולם המזמורים, בקונצרט מיוחד בו יבוצעו יצירות מופת של פליקס מנדלסון וליאונרד ברנשטיין.

קונצרט 16

זמרות עלמה בשירים מארצות הבלקן ושירים עבריים ברוח הבלקן, בליווי גיטרה וכלי הקשה, בעיבודים מקוריים של האנסמבל.

קונצרט 15

בקונצרט מיוחד זה, "El fuego Latino" ("האש הלטינית"), נגלה יחדיו את יופייה של המוזיקה הספרדית הרומנטית, לצד נגיעות של מוזיקה ברזילאית וישראלית.

קונצרט 13

נפתח את הערב עם ריקודים סלאביים סוחפים בעיבוד ייחודי לחמישיית כלי נשיפה מעץ – הפוריאנט,הדומקה והקולו, נטייל אל תוך עולם הטבע הקסום "בממלכת הטבע" למקהלה אקפלה , ונסיים את הערב בצלילים המרגשים של המיסה ברה מז'ור.

קונצרט 11

"דידו ואנאס" היא ללא ספק אחת האופרות היפות והמוכרות ביותר.

סיפור אהבה רומנטי רווי יצרים ואגו בין דידו מלכת קרתגו לאיניאס הנסיך הטרויאני. בהפקה מיוחדת לפסטיבל אבו גוש יחברו יחדיו שני הרכבים מהאיכותיים בתחומם בארץ: ססיליה, אנסמבל של שמונה זמרים סולנים ותזמורת בארוקדה הנפלאה המנגנת בכלי בארוק ומתמחה בביצוע יצירות מהבארוק והרנסנס עם דגש על אופרות מהתקופה.

קונצרט 9

לצד היצירות של אלינגטון סטרייהורן יוצגו חיבורים מפתיעים למלחינים נוספים כמו דביסי ("אור הלבנה"), ראוול (פבאן), אריק סאטי וצ׳ייקובסקי ועוד.

קונצרט 7

הצטרפו אלינו לקונצרט מיוחד בפסטיבל אבו גוש 2024, בו נציג את "מיסת הטנגו" מאת מרטין פלמרי!

תפריט נגישות