קונצרט בוקר 11

במגמה הקלאסית בתיכון עירוני א' בתל אביב לומדים תלמידים בכלי הנגינה השונים ובפיתוח קול.
הם מנגנים בהרכבים קאמריים, שרים בהרכב הקולי, לומדים את כל מקצועות התיאוריה המוזיקלית ומשתתפים בתזמורות כלי קשת וכלי נשיפה, בשיתוף עם הקונסרבטוריון הישראלי למוזיקה, תל אביב.

קונצרט בוקר 10

חברי ההרכב הם זמרי מקהלות מנוסים שפשוט אוהבים לשיר…
הרפרטואר כולל ממדריגלים מהמאה ה-15 ועד שירים עבריים ומוסיקה מקהלתית בת זמננו.

קונצרט בוקר 9

מופע שכולו דיסני – מופע לכל המשפחה עם מיטב השירים מסרטי דיסני האהובים, בעיבודים וביצועים חדשים.

קונצרט 18

המנגינות הקסומות של השאנסון ושירי הג'אז המפורסמים ביותר, התעוררו לחיים על ידי הכישרון המדהים של דבורה בנסולי, זמרת ילידת צרפת. ערב של אושר מוזיקלי טהור כאשר קולה מלא הנשמה של דבורה לוקח אתכם למסע בין הקלאסיקות הנצחיות שעיצבו את נופי המוזיקה הצרפתית והג'אזית.

קונצרט 17

פסטיבל אבו גוש מזמין אתכם לצלול אל תוך עולם המזמורים, בקונצרט מיוחד בו יבוצעו יצירות מופת של פליקס מנדלסון וליאונרד ברנשטיין.

קונצרט 16

זמרות עלמה בשירים מארצות הבלקן ושירים עבריים ברוח הבלקן, בליווי גיטרה וכלי הקשה, בעיבודים מקוריים של האנסמבל.

קונצרט 15

בקונצרט מיוחד זה, "El fuego Latino" ("האש הלטינית"), נגלה יחדיו את יופייה של המוזיקה הספרדית הרומנטית, לצד נגיעות של מוזיקה ברזילאית וישראלית.

קונצרט 14

שירים ומנגינות על התפר בין העממי לאומנותי. רויטל רביב בליווי הרכב נגנים יחודי של נבל קלטי, גיטרה קלאסית, חליליות וחליל אירי לוקחים אתכם למסע בזמן למקומות שבהם אבירים שוטטו על סוסים בדרך לנסיכות ענוגות.

קונצרט 13

נפתח את הערב עם ריקודים סלאביים סוחפים בעיבוד ייחודי לחמישיית כלי נשיפה מעץ – הפוריאנט,הדומקה והקולו, נטייל אל תוך עולם הטבע הקסום "בממלכת הטבע" למקהלה אקפלה , ונסיים את הערב בצלילים המרגשים של המיסה ברה מז'ור.

תפריט נגישות