קונצרט 6

הרכב הג'ז הקלאסי המוביל בישראל. שישה מהחברים התחילו את המסע שלהם עם הופעות חיות ומשוחררות ברחובות תל אביב ובמסיבות סווינג קטנות. מאז, בניהולו של החצוצרן אלי פרמינגר, הם הופיעו על במות מובילות בארץ, כולל פסטיבל ישראל ומוזיאון תל אביב.

קונצרט 5

אנו גאים לארח בפסטיבל אבו גוש את החלילן הבין-לאומי אשלי סלומון (לונדון) ואת זמרת האופרה הישראלית הנפלאה דניאלה סקורקה, שיחד עם תזמורת בארוקדה יבצעו יצירות לחליל, קנטטה ואריות לסופרן מהיפות והמשובחות ברפרטואר הקלאסי בכל הזמנים.

קונצרט 4

הצטרפו אלינו למסע מוסיקלי קסום בזמן אל שורשי השירה האיטלקית החושנית, דרך בלגיה וצרפת, עם המלחינים האגדיים גיום דופאי, ז'וסקין דה פרז,אורלנדו די לאסו ועוד. המלחינים המופלאים הללו, הידועים בתרומותיהם פורצות הדרך לז'אנר, יחגגו בקונצרט הקאמרי האינטימי שלנו.

קונצרט 3

היו מרותקים לצליל הזוהר של מקהלת הקיבוץ הארצי, הפסנתר, ההרמוניום והסולנים משתלבים זה בזה כדי ליצור חוויה מוזיקלית יוצאת דופן באמת. המיסה של רוסיני, הידועה במנגינות העדינות ובעומק הרגשי העמוק שלה, תעביר אתכם לעולם של פאר מוזיקלי. ההרמוניות העשירות והעיבודים המקהלתיים המורכבים, ישאירו אתכם מרותקים לאורך כל ההופעה. אל תחמיצו את ההזדמנות יוצאת הדופן הזו לחזות בפאר של המיסה החגיגית הקטנה של רוסיני.

קונצרט 1

תנו לעצמכם להתמסר לרקוויאם של ברוקנר כשקולות המקהלה מתנשאים, מבטאים את הרגשות העמוקים של יצירת המופת הקדושה הזו. האווה מריה המדהימה והיפהפייה מאת שוברט תעביר אותך לממלכה של שלווה והתבוננות פנימה, ותותיר אותך מרותק לחן השמימי שלה. משלימה את המקהלה השמימית רביעיית המיתרים, וטריו הטרומבונים יטווה שטיח של זוהר מוזיקלי. הביצועים העדינים והמרגשים שלהם יביאו לידי ביטוי את היופי את הניואנסים של כל תו, ויצרו חוויה סוחפת.

תפריט נגישות