קונצרט 12

כור ההיתוך והסאונד המיוחד שנוצר מהשילוב של ארבעת נגני-העל האלה הוליד מופע מרגש, חכם ‏ומשמח, מלא קטעים מקוריים שנעים על ציר תל אביב-ריו.‏

קונצרט 11

"דידו ואנאס" היא ללא ספק אחת האופרות היפות והמוכרות ביותר.

סיפור אהבה רומנטי רווי יצרים ואגו בין דידו מלכת קרתגו לאיניאס הנסיך הטרויאני. בהפקה מיוחדת לפסטיבל אבו גוש יחברו יחדיו שני הרכבים מהאיכותיים בתחומם בארץ: ססיליה, אנסמבל של שמונה זמרים סולנים ותזמורת בארוקדה הנפלאה המנגנת בכלי בארוק ומתמחה בביצוע יצירות מהבארוק והרנסנס עם דגש על אופרות מהתקופה.

קונצרט 10

קונצרט קאמרי אנגלי בהשתתפות אשלי סלומון ,נגן החליל הנודע מלונדון, בליווי נגנית הצ'מבלו , יוכבד שוורץ , וזמרת הסופרן המהפנטת, יעלה אביטל. הצטרפו אלינו לאחהצ אינטימי כשאנו מציגים את יצירות המופת הקאמריות של הנרי פרסל, הנדל, ג'ון דאולנד וויליאם קרופט.

קונצרט 9

זהו סיור מוזיקלי מודרך בברזיל, מידיה האוהבות של המנצחת הברזילאית מירנה הרצוג. תחייכו עם מיסת הרועים מאת המלחין השחור נונס גרסיה, תתרגשו עם הקרדו המרשים מאת הקיסר פדרו הראשון, תחלמו עם בכיאנה מספר 5 מאת וילה-לובוס, תשירו יחד את שיר הדייגים המפורסם מאת דוֹרִיבָאל קַאיִמִי, ותרקדו עם הלונדו בשורש הסמבה!

קונצרט 8

מסע אל המוסיקה הספרדית מהרנסאנס ועד המאה העשרים. מהוואריאציות המפורסמות של קורלי על נעימת הפוליה הספרדית ועד השירים המרגשים של דה פאיה, משירי הרנסאנס האינטימיים ועד ההבנרה הסוערת של ראוול- המוסיקה הספרדית, האינסטרומנטלית וההוקאלית, היא אחד הסגנונות הייחודיים והבולטים במוסיקה הקלאסית שהשפעותיה מורגשות עד היום.

קונצרט 7

מסע בלתי נשכח של מנגינות קסומות וסיפורים שובי לב בקונצרט מהפנט בהשתתפות טנור הבארוק הנודע מאיטליה, מרקו ביזלי. המוזיקה העשירה השזורה בהיסטוריה של שתי אומות, אנגליה ואיטליה, הדואליות של שתי תרבויות מדהימות אלו, שמרקו ביזלי מייצג מיזוג של שני העולמות, לוקח את המאזין למסע מעורר נפש.

תפריט נגישות