קונצרט 18

המנגינות הקסומות של השאנסון ושירי הג'אז המפורסמים ביותר, התעוררו לחיים על ידי הכישרון המדהים של דבורה בנסולי, זמרת ילידת צרפת. ערב של אושר מוזיקלי טהור כאשר קולה מלא הנשמה של דבורה לוקח אתכם למסע בין הקלאסיקות הנצחיות שעיצבו את נופי המוזיקה הצרפתית והג'אזית.

קונצרט 17

כרמינה בוראנה, היצירה הדרמטית של קרל אורף, זכתה לעיבוד מקורי של אמן כלי ההקשה, תומר יריב. העיבוד מעצים את החושניות הקצבית במוזיקה וצובע אותה בגוונים חדשים. הצליל הסמיך של תזמורת גדולה נעשה רב-גוני ושקוף יותר, וכך מתאפשר לקולות הסולנים והמקהלה להגיע לביטוי בהיר וברור.

קונצרט 16

חנה נולדה באיראן וברחה יחד עם משפחתה לארץ בגיל ,12 לאחר המהפכה האסלאמית. למרות השנים שעברו מאז, היא שמרה באדיקות על תרבותה, שורשיה ושפת אימה בעשייתה המוסיקלית ובהוויית חייה. במופע חנה מחברת בדרכה הייחודית את קו התפר הדק והעדין שבין מזרח למערב – איראן לישראל: "המופע הוא הזמנה למסע הלב, הארץ בה נולדתי, הבריחה לישראל והחיבור הבלתי נמנע לשירה הפרסית, לתרבות עתיקה ונשגבת והרוח הסופית בקוניה שבטורקיה".

קונצרט 15

מיזוג חד פעמי ועוצר נשימה של כוכבת הגיטרה הקלאסית ליאת כהן, הבריטון האופראי הנודע מארגנטינה אנריקה אלקנטרה ונגן כלי ההקשה הוירטואוז גלעד דוברצקי מתכנסים לקונצרט חד פעמי. מסע דרך המקצבים והמנגינות שובות הלב של אמריקה הלטינית.

קונצרט 14

במהלך הקונצרט נשמע את פסגות הכתיבה של באך ובני תקופתו הצרפתיים לקול והרכב כלים עתיקים ברפרטואר יצירות מגוון, מרגש ומרתק. מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע המיוחד הזה.

קונצרט 13

מיזוג של שליטה קלאסית וחדשנות ג'אז ב"וריאציית גולדברג: מהדורת ג'אז". היצירה האייקונית של יוהאן סבסטיאן באך עוצבה מחדש בסגנון ג'אז מסנוור על ידי קולקטיב של המוזיקאים המבריקים ביותר של אסטוניה. אלתורים וירטואוזיים מפיחים חיים חדשים בקומפוזיציה הנצחית של באך.

קונצרט 2

מופע חדש ליניב ד׳אור עם אנסמבל בארוקדה ואנסמבל נאיה, שבליבו שיתוף פעולה בין מוסיקאים בינלאומיים המתמחים בשילוב סגנונות בין מזרח למערב.

המופע “לאטינו לאדינו” מבוסס על טקסטים מהליטורגיקה היהודית וכולל פיוטים מסורתיים, שירים סוחפים מספרד ומדרום אמריקה ומזמורים בלאדינו.

תפריט נגישות